HAKKIMIZDA

Pos Bilişim kurulduğu 2012 yılından bu yana, Bilişim Teknolojileri sektöründe ve bu sektör altında spesifik olarak Otomatik Tanıma ve Veri Toplama alanında, sektörünün yenilikçi, hızlı ve güçlü büyüyen, güçlü finansman yapısına sahip olan ve kendi öz kaynakları ile büyümesini sürdüren bir firma olmuştur.

Pos Bilişim Teknolojileri A.Ş. İstanbul Merkez Ofis, Ankara Ofis ve İzmir Ofiste bulunan toplam 50 çalışanı ile Türkiye OT-VT pazarının lider şirketlerindendir.

 

VİZYON

Vizyonumuz; gelişen global teknoloji pazarında, öncelikle yönetilebilir bir sisteme sahip, öz kaynakları ile bağımsız ve sürdürülebilir bir finansman yapısı olan, teknolojiyi yakından takip eden ve edinmiş olduğu tüm bilgi birikimini müşterilerinin faydası için kullanan bir teknoloji firması olmaktır.

 

MİSYON

Pos Bilişim’ in en büyük misyonu sadece kendi kurumsal yapısını büyütmek değil, aynı zamanda bulunduğu pazarı tüm paydaşları ile büyütüp geliştirmektir. Bunun için tüm dikey pazarlarda, hem iş ortakları hemde müşterileri ile yakın olarak çalışıp, süreçlerini anlamak ve sonrasında en ideal teknoloji ve ürünleri pazara sunmak öncelikli hedef ve amacıdır.